Radość tworzenia 2020

Już po raz drugi Fundacja Kult Kultury zaprasza Seniorów (65+) z południowych osiedli Torunia, na warsztaty artystyczne „Radość tworzenia 2020” polegające na przetwarzaniu i zdobieniu różnych przedmiotów codziennego użytku. Podobnie jak w pierwszej edycji zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących , ale chcących poznać i rozwijać własne umiejętności artystyczne.

Warsztaty poprowadzi seniorka od wielu lat pasjonująca się technikami artystycznego przetwarzania i zdobienia przedmiotów (także mebli), a nawet całych wnętrz.

Nasze spotkania podzielone będą na dwie tury: podstawową i zaawansowaną. Kiedy już Seniorzy opanują podstawy zakres prac spróbują własnych sił w nieco bardziej zaawansowanych zadaniach artystycznych. Będzie to doskonała zabawa przy kawie i ciastku. To możemy zagwarantować!

Warsztaty odbędą w miesiącach sierpień – wrzesień 2020, w salce parafialnej przy Kościele Matki Bożej Łaskawej w Czerniewicach, przy ul. Włocławskiej 256.

Obecna edycja ma już zamkniętą listę zgłoszeń, ale zamierzamy kontynuować je w przyszłym roku. Dlatego też warto się z nami kontaktować i już zapisywać na rok przyszły, tj. 2021.

Zapisy prosimy kierować na adres email: (fundacja@kultkultury.pl) oraz telefonicznie na nr: 510 200 110.

Przy okazji: 

nie trzeba brać ze sobą żadnych przedmiotów i materiałów, ponieważ my zapewniamy to wszystko podczas zajęć.\

Warsztaty są bezpłatne, przeznaczone są dla 10 osób, zamieszkujących osiedla: Czerniewice, Ruda, Stawki oraz Podgórz.

Zapraszamy! Fundacja Kult Kultury