Warsztaty decoupage dla seniorów

Fundacja Kult Kultury ma ogromną przyjemność po raz pierwszy zaprosić Seniorów (65+) z południowych osiedli Torunia, na warsztaty artystyczne polegające na przetwarzaniu / zdobieniu przedmiotów codziennego użytku.

Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących w tej dziedzinie, ale ciekawych i chcących poznać i rozwijać własne umiejętności artystyczne. Wszystko to odbywać się będzie pod okiem prowadzącej warsztaty seniorki, od wielu lat pasjonującej się technikami artystycznego przetwarzania i zdobienia przedmiotów, ale również mebli, a nawet całych wnętrz.

Podzieliliśmy warsztaty na dwie tury: podstawową i zaawansowaną. Kiedy już opanują Państwo podstawy można będzie spróbować własnych sił w nieco większych wyzwaniach artystycznych! To doskonała zabawa przy kawie i ciastku.

Zapisy prosimy kierować na adres email: (fundacja@kultkultury.pl) oraz telefonicznie na nr: 510 200 110.

Przy okazji: nie trzeba brać ze sobą żadnych przedmiotów i materiałów, ponieważ my zapewniamy to wszystko podczas zajęć.

Warsztaty są bezpłatne, przeznaczone są dla 10 osób, zamieszkujących osiedla: Czerniewice, Ruda, Stawki oraz Podgórz. Odbywać się będą w miesiącach lipiec – sierpnień 2018, w salce parafialnej przy Kościele Matki Bożej Łaskawej w Czerniewicach, przy ul. Włocławskiej 256.

Zapraszamy!

 

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń