Sfera Ruchu_Toruń 2019

Festiwal Tańca Sfera Ruchu_Toruń 28 – 30 czerwca 2019 r. to prezentacje spektakli opartych na technice tańca współczesnego, połączonych z warsztatami dla tancerzy. Impreza dofinansowana jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W festiwalu mogą wziąć udział zespoły taneczne, duety oraz soliści wykorzystujący twórczo technikę tańca współczesnego.

Prezentacje spektakli zakwalifikowanych na Festiwal Sfera Ruchu_Toruń odbędą się 28 i 29 czerwca 2019 r. (piątek i sobota)

Nabór zgłoszeń na Festiwal odbywa się w terminie: 5 kwietnia 2019 r. – 27 maja 2019 r.

Czas prezentacji nie może przekroczyć 30 minut.

Zgłoszenia można dokonać poprzez: wypełnienie formularza zgłoszeniowego

https://forms.gle/pY9bsbzvTyMpX6Ty5

oraz

przesłanie podpisanego regulaminu (skan) na adres: sferaruchu@gmail.com

Informacja o tym, czy praca została zakwalifikowana na Festiwal zostanie przesłana drogą mailową najpóźniej do 2 czerwca 2019 r.

Nabór zgłoszeń na Festiwal potrwa do 27 maja 2018 r.

Organizatorzy Festiwalu zapewniają osobom prezentującym spektakle:

– bezpłatny nocleg

– bezpłatny udział w popołudniowym bloku warsztatów (Gaga z Natalią Iwaniec + Taniec współczesny z Marion Sparber i Alanem Fuentes y Guerra)

– udział w warsztatach Partneringu – Shared Levitation z Marion Sparber i Alanem Fuentes y Guerra ze zniżką – w cenie 50 zł (regularna cena 250 zł)

 

ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA SWOICH PRAC.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania:

http://mdktorun.pl/aktualnosci/sfera-ruchu_torun/

SFERA RUCHU to sieć festiwali  tańca realizowana w trzech ośrodkach: Słupsku, Toruniu i w Nowej Soli | Zielonej Górze. Celem inicjatywy jest prezentacja spektakli oraz integracja środowiska związanego z obszarem szeroko pojmowanego polskiego teatru tańca. Pomysłodawcami i dyrektorami festiwali są: Joanna Miś-Fudali, Gabriela Keller-Janus oraz Marek Zadłużny.